جستجو

وکیل مورد نظرتان را بیابید

لطفا موضوع و شهر مورد نظرتان را انتخاب کرده و دکمه جستجو را بزنید

شهر
نام وکیل
انتخاب شهر

در چه شهری نیاز به وکیل دارید؟

لطفا بر روی نام شهر کلیک کنید

image
خدمات

خدمات سایت وکلا

این سایت با هدف ارائه 4 خدمات نوین در زمینه وکالت در خدمت شما عزیزان است

ارجاع مشاوره های حقوقی

ارجاع و ارتباط مستقیم مشاوره های حقوقی و کلا به موکلان

انتشار مقالات به روز وکالت

درج مقالات به روز در مورد وکالت و راهکارهایی برای گرفتن یک وکیل خوب

درخواست آنلاین وکیل

درخواست سریع و آنلاین وکیل از طریق سایت برای رسیدگی به شکایات

مجرب ترین وکیل

مجرب ترین وکیل با دانش و تخصص خود به شما بهترین مشاوره را می دهند. این روزها مسائل و مشکلات حقوقی بس

image

درباره ما

آیا به دنبال وکیل خوب هستید؟!

آیا می خواهید بدانید بهترین وکیل کیست؟!

آیا با بهترین وکیل پایه یک دادگستری آشنایی دارید؟!

آیا در یافتن مجرب ترین وکیل مشکلی دارید؟!

و آیا در پی یافتن وکیل مجرب زن می باشید؟!

سایت وکلا وبسایتی برای شماست که به دنبال بهترین وکیل می گردید. این وبسایت با هدف وکیل یاب ایجاد شده و در تلاش است که بهترین وکلای ایران را به شما معرفی کند. امید است با این هدف بتوانیم گرهی از مشکلات هموطنان عزیز باز کنیم.

کافیست بر روی تخصص مورد نظر خود کلیک کرده تا وکلای مربوط به آن را مشاهده نموده و با انتخاب هر وکیل، اطلاعات ایشان از قبیل آدرس و شماره وکیل نمایش داده خواهد شد.

 

بهترین وکلای ایران

 امروزه نیاز ‌به یک وکیل خوب به‌شدت احساس می‌شود زیرا در مواقعی که درگیر مسائل حقوقی می‌شوید به دنبال راهنمایی‌ یک متخصص حقوقی هستید تا به شما مشاوره دهد. او از شما در چالش‌برانگیزترین موقعیت‌های زندگی‌تان دفاع می‌کند. حال که فهمیدید باید برای پرونده های خود وکیل بگیرید، این سوال پیش می‌آید که بهترین وکلای ایران را چگونه پیدا کنیم؟ سایت وکلا یکی از کامل ترین سامانه جستجوی وکلای دادگستری است تا در صورت بروز مشکل به راحتی از آن کمک بگیرید. انتخاب بهترین وکیل می‌تواند مسیر زندگی یک فرد را عوض کند. در دادگاه‌های کشور تعداد بسیار زیادی از افراد درگیر دعاوی حقوقی و اداری و کیفری می‌شوند. مسائل حقوقی و قضایی، امور تخصصی به شمار می روند و بیشتر افراد جامعه نسبت به آن بی اطلاعند و یا لااقل، اطلاعات کمی در آن حوزه دارند.

سامانه جستجوی وکلای دادگستری

امروزه خیلی از افراد با توجه به وضعیت اقتصادی با مسائل و مشکلات حقوقی مواجه می شوند. دراین بین داشتن یک وکیل مجرب و متخصص بیشتر از هر نیازی لازم و ضروری است. پیدا کردن یک وکیل مجرب از طریق سامانه جستجوی وکلای دادگستری به آسانی امکان پذیر است. به عبارتی سامانه وکلا به عنوان مدرنترین سامانه آنلاین حقوق با ارائه رزومه علمی و عملی تمامی وکلا در سراسر ایران این امکان را برای شما فراهم آورده ساخت که بتوانید به آسانی به وکیل مورد نظر خود در هر تخصصی که باشد، در کمترین زمان ممکن دست یابید.  همان طور که می دانید داشتن وکیل خوب می تواند بهترین راهکارهای حقوقی را به شما ارائه دهد. ویژگی مهمی که هر وکیلی باید داشته باشد دقت بالاست.  وکیل خوب باید به جزئیات پرونده شما دقت کند تا بتواند برای حل آن به بهترین و ساده‌ترین روش اقدام کند.  در صورتیکه دقت یک وکیل بالا نباشد ممکن است اطلاعات مهمی از پرونده را  نادیده گرفته و مانعی بر سر راه موفقیت پرونده شما ایجاد کند. پس بهتر است به جای صرف کردن ساعت‌ها وقت در دادگاه و سردرگم شدن از همان ابتدا یک وکیل متخصص و باتجربه را انتخاب کنید زیرا داشتن وکیلی با مهارت و تخصص کافی می‌تواند شما را در رسیدن به نتیجه مطلوب یاری نماید. اما اگر نتیجه دادگاه به ضرر موکل باشد یا در دادگاه موفق نشود ، وکیل موظف است که موکل خود را آگاه سازد. 

مراحل-جستجوی-وکلای-دادگستری

 

در پرونده های حقوقی و کیفری و به ویژه پرونده های حساس و مهم، کوچکترین اشتباهی، می تواند پرونده را با شکست مواجه سازد، وکیل متخصص و با تجربه نقش تعیین کننده ای خواهد داشت. از طرفی با افزایش قوانین و مقررات از یک سو و افزایش تعداد وکلا از سویی دیگر، امروزه یافتن وکیل خوب امری بسیار مهم و البته دشوار می باشد. وکلا یک سامانه جستجوی وکلای دادگستری در ایران است که به شما این امکان را می دهد، در زمانی بسیار کوتاه پس از مشاهده رزومه چندین وکیل متخصص و با تجربه در زمینه مورد نیازتان، بهترین آن ها را انتخاب نمایید.

مجرب ترین وکلای ایران

مسائل حقوقی عمدتاً پیشرفته و تخصصی هستند و نمی‌توان به راحتی و بدون کمک از پس آن‌ها برآمد. برای حل کردن مشکلات حقوقی نیاز به مراجعه به یک وکیل داریم. زیرا اگر بخواهیم با این گونه مسائل درگیر شویم ممکن است نه تنها موفق به حل مشکل خود نشویم بلکه ضرر و زیان‌های بزرگی را نیز بر خود تحمیل نماییم. توصیه ما این است که مجرب ترین وکلای ایران را پیدا کنیم و در مشکلات حقوقی از آن‌ها کمک بگیریم. با انتخاب یک وکیل مجرب که از زیر و بم‌های قانون آگاهی کافی داشته باشد می‌تواند در کمترین زمان و به ساده‌ترین روش راهکار قانونی مناسب را برای حل مشکل شما پیدا کند. یک وکیل مجرب قبل از پذیرش یک پرونده ابتدا جلسه را ترتیب می دهد تا با موکل مفصل درباره پرونده صحبت کند و تمامی اسناد و مدارک ارائه شده را با حوصله جزء به جزء بررسی میکند و نتایج احتمالی که در آینده ناشی از طرح دعوا حاصل خواهد شد را با او درمیان می گذارد. گاهی اوقات ممکن است موکل از گفتن بعضی جزئیات خودداری کنند و این برعهده فن بیان و روابط اجتماعی بالای وکیل است که به موکل خود اطمینان کافی را بدهد تا او در مورد تمام جزئیات صحبت کند. مجرب‌ترین وکلای ایران می‌توانند مسیر زندگی یک فرد را عوض کند پس همواره باید برای پروژه‌های حقوقی خود از آن‌ها مشاوره بگیرید زیرا بدون کمک گرفتن از وکیل باتجربه و مجرب هزینه‌های مادی و معنوی زیادی را دربردارد.

مرجع معرفی وکلای ایران

وکالت جزو حوزه‌های محبوبی است که افراد زیادی به دنبال وکیل شدن می باشند. وکیل نیز فردی است که به انواع پرونده ها همچون دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی و... رسیدگی می کند. با گذر زمان شرایط زندگی افراد عوض شده و در نتیجه قوانین نیز تغییر کرده‌اند. یک وکیل خوب باید اطلاعات خود را به روز کند و از تبصره‌های جدید و تغییراتی که در قانون انجام گرفته آگاه باشد. اگر وکیل اطلاعات خود را به‌روز نکند و با اطلاعات قدیمی برای وکالت اقدام کند ممکن است در پرونده‌های خود موفق عمل نکند. در هنگام  انتخاب یک وکیل خوب حتماً دقت کنید که وکیلی را انتخاب کنید که دارای اطلاعات بروز باشد. وکیل به کسی می‌گویند که به جای موکل خود حق دفاع از آن را دارد در صورتیکه وکالت با سند عادی یا رسمی واگذار گردد. یک وکیل خوب با دقت به جزییات صحبت‌های موکل خود گوش می‌دهد و نکات مهم را یادداشت می‌کند تا به درستی از موکل خود دفاع کند.سایت های بسیاری در زمینه مرجع معرفی وکلای ایران فعالیت دارند. سامانه وکلا کامل‌ترین مرجع معرفی وکلای ایران می باشد که در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. شما می‌توانید در این سامانه مجرب‌ترین وکلا را پیدا کنید و از آن‌ها وقت مشاوره بگیرید. فقط کافی است شهر خود و سپس تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید.اگر نیاز به مشاوره هم دارید میتوانید از از مشاوره حقوقی استفاده کنید.

معرفی وکلای برتر ایران

همانطور که می‌دانید خصوصیات و ویژگی‌های یک وکیل خوب متفاوت است. یک وکیل خوب باید علاوه بر صلاحیت و تخصص لازم در زمینه موضوع پرونده ، امانت داری و تلاش برای صلح و سازش طرفین در مواقعی که امکان صلح وجود دارد داشته باشد علاوه بر این باید فن بیان قوی داشته باشد و به موکل خود اطمینان کافی را بدهد تا با او بابت تمام جزییات صحبت کند علاوه بر آن فن بیان خوب یک وکیل در جلسه دادگاه چه با قاضی و چه با وکیل طرف مقابل ممکن است نتیجه دادگاه را به کل عوض کند. می‌توان این طور نتیجه گرفت که روابط اجتماعی خوب یکی از ویژگی‌های بسیار مهم یک وکیل برتر  و شایسته است. ما در سایت وکلا به معرفی وکلای برتر ایران پرداخته‌ایم. به این نکته دقت کنید فردی که شما آن را به عنوان وکیل خود انتخاب کرده‌اید باید با حفظ آرامش خود در دادگاه حاضر شود و از شما دفاع کند. پس باید بدانید برترین وکیل کسی است که ابلاغ حکم دادگاه یا قرارها یا اخطاریه‌هایی را که نیاز است، موکل در جریان آن‌ها باشد را به اطلاع او برساند تا موکل بتواند برای اثبات حقانیت خود، دلایل و مدارکی را تهیه کند و به دادگاه ارائه دهد. عدم اطلاع موکل از این موارد ممکن است موجب صدور حکم به ضرر او شود.پس وکیل خوب طی یک جلسه با موکل خود صحبت می‌کند و جزئیات را می‌پرسد، حتی اگر موکل از گفتن جزئیات خودداری کند وکیل با برقراری ارتباط و روابط عمومی بالا از موکل خود را به صحبت وا می‌دارد. ما در سامانه معرفی وکلای برتر ایران به شما امکان انتخاب مجرب‌ترین وکیل را فراهم کرده‌ایم.

 

 

معرفی-وکلای-برتر-ایران

 

وکلای برتر ایران چه خصوصیاتی دارند؟

برخورد محترمانه با قاضی موکل طرف مقابل

وکلای برتر ایران علاوه بر اینکه باید همه جوانب را رعایت کند نهایت احترام به موکل و قاضی و طرف مقابل را نیز باید داشته باشد.

یک وکیل خوب بهترین و کم هزینه ترین و سریعترین راه حل را پیشنهاد میکند

مجرب ترین وکلای ایران پس از بررسی اسناد و مدارک ارائه شده و صحبت های لازم با موکل برای حل مشکل پیش آمده  باید چندین راه حل قانونی را ارائه دهند. همچنین علاوه بر مراجع قضایی ابتدا باید سعی کند موضوع پیش آمده را با مذاکره به نتیجه برساند. اگر به ناچار پروسه قضایی را انتخاب کرد نتایج حاصل از طرح دعوا را برای موکل تشریح خواهد کرد.

استفاده از تجربه ی دیگران و کمک به قاضی جهت روشن شدن ابهامات پرونده 

یک وکیل خوب علاوه بر علم و دانش خود از تجارب دیگران برای حل کردن موضوع کمک میگیرد و برای کشف حقیقت همکاری لازم با قاضی را انجام میدهد

وکیل خوب باید امین و امانت دار باشد 

وکیل خوب باید محرم اسرار موکلش باشد و هرگز اطلاعات و اتفاقات موکل خود را حتی بعد از اتمام پرونده پیش هیچ فردی افشا نکند.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران

در سراسر ایران وکلای متعددی فعالیت می کنند که به نوبه خود بهترین هستند، در این بین انتخاب از میان آن ها سخت می شود. وکلا انواع مختلفی دارند یعنی از لحاظ درجه اعتبار و صلاحیت رسیدگی، از لحاظ اختیار موکل، مجوز وکالت، درجه اعتبار و رسمیت، مراجع پیگیری، درجه اعتبار و صلاحیت و … تفاوت هایی دارند. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران در رشته حقوق یا فقه تحصیل می کند و برای ورود به شغل وکالت، باید در آزمون وکالت شرکت کند و پس از قبولی در این آزمون، پروانه کارآموز دریافت می کند و می تواند مدتی زیر دست کانون وکلا فعالیت داشته باشد و بعد از مدتی در آزمون نهایی وکلا شرکت کرده و در صورت قبولی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری شناخته می شود.

 

بهترین وکلای زن ایران

به طور کلی شرایط یک وکیل زن و یک وکیل مرد کاملا مشابه است اما انتخاب آن بستگی به شرایط شما و تخصص و تجربه وکیل دارد. همچنین حق‌الوکاله وکیل مرد و زن هیچ تفاوتی با هم ندارند و بستگی به تخصص و تجربه آن‌ها دارد. یکی از خصوصیات تمامی بانوان ، صبر و حوصله بالای آن‌هاست. یک وکیل زن می تواند با صبر و حوصله زیاد مسائل مربوط به پرونده شما را بررسی کند و با دقت به صحبت های شما گوش دهد. پس با اطمینان می‌توان گفت بهترین وکلای زن ایران در پرونده‌های سخت حضور موثرتری دارند. دقت و تیزبینی یک وکیل زن با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیست پس اگر پرونده حقوقی شما پیچیده است انتخاب مجرب‌ترین وکیل زن انتخاب مناسبی است. در سایت وکلا بهترین وکلای زن ایران با تجربه و تخصص بسیار در خدمت شما عزیزان هستند. با گذشت زمان جایگاه خانم‌ها در جامعه متحول شده است و شاهد حضور خانم‌ها در کسب و کارهای متفاوتی هستیم. یکی از شغل‌هایی که خانم‌ها در آن مشغول هستند، وکالت می‌باشد. شاید بعضی از افراد این شغل را مناسب یک زن ندانند و از آن به عنوان شغل مردانه یاد کنند اما جالب است بدانید صبر و حوصله ، دقت و تیزبینی خانم‌ها بسیار زیاد است. دعاوی خانواده همواره یکی از پر تعدادترین پرونده ها در محاکم قضائی بوده است. معمولا زوجین برای طرح دعاوی خانواده خود اعم از طلاق، طلاق توافقی، مهریه، اجرت المثل ، نفقه، حضانت فرزند مشترک و ... بدنبال وکیل زن می باشند. این حق هر کسی است که بتواند جنسیت وکیل خود را انتخاب کند.

در سامانه وکلا بهترین وکلای زن ایران را معرفی کرده‌ایم. اگر به دنبال وکیل زن هستید به بهترین وکلای زن ایران مراجعه کنید.

 

وکلای-معروف-ایران

 

وکلای معروف ایران

مجرب‌ترین وکیل میتواند مسیر زندگی یک فرد را عوض کند. هر ساله تعداد بسیار زیادی پرونده در دادگاه‌های کشور به جریان می‌افتد و تعداد بسیار زیادی از افراد جامعه ما درگیر این دعاوی می‌شوند. همین امر باعث می‌شود که افراد به دنبال وکلای معروف ایران باشند. زیرا یک وکیل باتجربه و مجرب با در نظر گرفتن شرایط موکل خود به خوبی از آن دفاع می‌کند و توانایی دفاع یا بیان خواسته موکل خود را هم به‌ صورت شفاهی و هم کتبی دارد. ارائه شفاهی و کتبی این موارد نیازمند دانش حقوقی و اعتماد به ‌نفس وکلا است. زیرا اگر فرد به خودش اطمینان نداشته باشد یا از دانش کافی برخوردار نباشد، نمی‌تواند در جلسات دادرسی، حضور مؤثر و کارآمدی داشته باشد. پس توصیه می‌شود برای پرونده‌های خود از وکلای معروف ایران مشاوره بگیرید. وکیل نقش مهمی در حل کردن مسائل کیفری و حقوقی دارد. وکلای معروف ایران در رسیدگی به مشکلات خانوادگی ، مسائل قانونی مشاوره حقوقی به سازمان‌ها تجربه زیادی دارند. پس برای انتخاب وکیل، بهتر است وکلای معروف ایران را بررسی کنید و از بین آن‌ها انتخاب کنید. حوزه حقوق و وکالت مانند حوزه‌های پزشکی و... پیچیدگی و سختی موضوعی خاص خود را دارد پس بهتر است وکیلی را انتخاب کنید که در یک یا چند تخصص مشاوره و وکالت می‌دهند زیرا از تجربه و تخصص بالایی نسبت به وکلایی که در همه حوزه ها فعالیت می کنند برخوردارند. این وکلا از لحاظ درجه اعتبار و صلاحیت رسیدگی و ... تفاوت هایی با هم دارند. اگر دنبال معروف ترین وکلای ایران هستید باید به معیارهایی از قبیل تعداد پرونده های موفق، میزان پیگیری پرونده های قبلی، سابقه و مدت فعالیت، مبلغ حق الوکاله، میزان رضایت موکلین قبلی در نظرگرفته شود.

کامل ترین مرجع معرفی وکلای ایران

امروزه با پیشرفت اینترنت و افزایش تعداد کامل ترین مرجع معرفی وکلای ایران در فضای مجازی و رشد چشمگیر استفاده از آن‌ها ، دستیابی به این سامانه‌ها برای مردم راحت‌تر شده است. وکلا یکی از معتبرترین سامانه جستجوی وکیل می‌باشد که علاوه بر اینکه بهترین وکلا را به شما معرفی می‌کند خدمات باکیفیت دیگری هم به شما ارائه می‌دهد. در پرونده‌های حساسی همچون پرونده‌های حقوقی و کیفری ، کوچکتری اشتباه می‌تواند پرونده را با شکست مواجه سازد. از طرفی با افزایش قوانین و مقررات و از طرف دیگر افزایش تعداد وکلا ، پیدا کردن وکیل خوب امری بسیار مهم و دشوار می‌باشد. سامانه وکلا یکی از کاملترین مرجع معرفی وکلای ایران است که این امکان را به شما می‌دهد که در زمان کوتاه مجرب‌ترین وکیل مورد نظرتان را پیدا کنید. مجرب‌ترین وکیل یعنی شخصی که در تخصص مورد نظرش تجربه کافی را داشته باشد. وکیل خوب تنها نباید با مسائل حقوقی آشنا باشد بلکه باید در زمینه‌های دیگر هم تخصص لازم را داشته باشد زیرا در جریان بررسی‌های یک پرونده لازم و ضروری است. گاهی یک وکیل با داشتن دانش و تخصص کافی نتیجه مورد نظر را کسب نمی‌کند. مجرب‌ترین وکلا با بخش‌های مختلفی سر و کار دارند از جمله: مقامات قضایی و اداری در دادگستری، مراجع ثبتی و انتظامی و طرف دیگر پرونده حقوقی.

یکی از راه هایی که مردم خیلی راحت می توانند با وکلا در ارتباط باشند سایت وکلا است. ما در سایت وکلا ، برای هر تخصصی وکلای حرفه ایی معرفی کرده ایم. کافی است شهر و تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید.

تخصص ما

مجرب ترین وکیل‌ها

امروزه دعاوی حقوقی یکی از مسائلی است که هر فردی حداقل یک بار در زندگی خود درگیر آن شده است. از آنجایی که قوانین و مقررات حقوقی بسیار پیچیده هستند؛ حل و فصل آن ها به تنهایی و بدون مشورت با افراد حرفه ای و خبره، بسیار مشکل است. علاوه بر این سعی در رفع دعاوی حقوقی بدون مشورت با وکیل ، ممکن است هزینه و زمان بسیار زیادی را از شما بگیرد.

از این رو بر آن شدیم تا در وبسایت وکلا که بانک اطلاعات وکلای ایران می باشد؛ به معرفی بهترین وکیل در ایران ، مجرب ترین وکیل‌ها ، وکیل پایه یک دادگستری ، بهترین وکیل خانواده ... در انواع تخصص ها اعم از حقوقی ، کیفری، طلاق، خانواده، مهریه، ملکی، مهاجرت، دیوان عدالت، مواد مخدر، چک، سرقت، تجاوز به عنف، مزاحمت بانوان، مزاحم تلفنی، ارث، تغییر نام، جرایم اقتصادی، جرایم پزشکی، حقوق زنان، قرارداد و فسخ قرارداد، حذف نام همسر از شناسنامه، سرقفلی، رابطه نامشروع، دیه، ازدواج مجدد، بانکی، سفته، ثبت برند، امور تجاری، نزاع، کلاهبرداری، اداره کار، مطالبه طلب، شرب خمر، جعل اسناد، تصادف، کودک آزاری، توهین، تهدید، حضانت، فروش مال غیر، دعاوی موجر و مستاجر، پبیش فروش ساختمان، نفقه، اجرت المثل، زمین، قتل، آدم ربایی، اسیدپاشی، اسلحه، انحصار وراثت، شهرداری و ... بپردازیم.

شما عزیزان می توانید از مشاوره حقوقی توسط بسیاری از وکلای معرفی شده در وبسایت وکلا برخوردار شده و پاسخ سوالات خود را از ایشان دریافت نمایید.

 

image
image
قرار ملاقات

ما برای شما اینجا هستیم

* نام و نام خانوادگی  
* تلفن همراه  
* شرح کوتاه موضوع  
image
سوالات متداول

در صورت تمایل پاسخ سوالات خود را دریافت کنید

  • وکیل کیست؟
  • چرا باید وکیل داشته باشیم؟
  • وکیل خوب چه ویژگی هایی دارد؟
  • تفاوت وکیل پایه یک با وکیل پایه دو چیست؟

دانستنی های حقوقی